Kampaaniast

Nokia Lumia 1020 ja National Geographic Eesti heategevuslik fotoeksperiment

„Toit läbi Nokia Lumia 1020 kaamerasilma“

Projekti eesmärk on omalaadne mobiilne fotoaktsioon, mille ülesandeks andsime valitud seltskonnale ülesande teha pilte teemal TOIT – seda mitte ainult kaunite toidupiltidena, vaid toit üldisemalt – toidu kasvatamine, tootmine, tooraine, meie söömisharjumused ja kombed, toidukultus, toidu raiskamine, inimese ja toidu suhted, toiduahel jne

Miks toit?

Teema on valitud National Geographic 2014. aasta fookuse põhjal, mis keskendub toiduvaldkonnale laiemalt. Artikliseeria puudutab väga erinevaid aspekte, mis seotud toiduvaldkonna ja planeedi miljardite inimeste äratoitmisega.

Tutvu Remo Savisaare, Hardi Volmeri, Margit Härma ja Zenja Fokini galeriidega ning jaga pilte ka oma Facebooki seinal. Pilte lisandub kuni kampaania lõpuni.

OSALE JA VÕIDA AUHINDU!

Iga nädal anname kampaanialehel äraarvamiseks ühe pildi ning kampaania lõpus loosime kõigi osalejate vahel ühe Nokia Lumia 1020 telefoni ning 10 National Geographic Eesti poolaastatellimust.

Reeglid

 1. Mängu korraldaja on Nokia koostöös National Geographic Eestiga
 2. Mäng toimub 16.01.2013 – 31.01.2014
 3. Mängu auhindadeks on 1 Nokia Lumia 1020 nutitelefon ja 10 National Geographic Eesti poolaastatellimust.
 4. Mängus osalemiseks tuleb vastata küsimusele veebilehel nokia.1kdigital.com ja täita registreerimisvormi kõik nõutud väljad. Mängus osalemiseks ei ole kohustust sooritada ostu.
 5. Auhinnad loositakse: 23.12.13, 30.12.13, 06.01.14, 13.01.14, 20.01.14 ja 27.01.14 (iga kord 1 National Geographic Eesti poolaastatellimus) ning 3.02.14 (4 National Geographic Eesti poolaastatellimust ning 1 Nokia Lumia 1020 nutitelefon)
 6. Auhindade võitjate nimed avalikustatakse interneti leheküljel nokia.1kdigital.com loosimisele järgneva kahe tööpäeva jooksul. Võitjaid teavitatakse võidust personaalselt e-maili või telefoni teel.
 7. Vajadusel peavad võitjad tõendama oma isiku vastavust isikuandmetega, mis on märgitud registreerimisvormil. Selleks tuleb auhinna võitjal esitada korraldajale Eesti Vabariigis kehtiv isikut tõendav dokument.
 8. Iga mängu registreerunu kinnitab korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, oma soovi osaleda kampaanias ja nõustumist korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud reeglitega.
 9. Mängu registreerunu annab registreerumisvormi saatmisega korraldajale nõusoleku kasutada oma isikuandmeid andmetöötluses mängu auhinna võitja väljaselgitamiseks, võitja nime avaldamiseks ja auhinna kätteandmiseks, samuti isikuandmete säilitamiseks kolme kuu jooksul pärast mängu lõppu võimalike vaidluste lahendamiseks.
 10. Mängu auhinna vastuvõtmist loetakse ühtlasi ka võitjapoolse loa andmisena korraldajale kasutada oma nime ja isikut meedias, reklaamides, PR kampaaniates ilma võitjale selle eest täiendavat tasu maksmata ja vastavat kokkulepet sõlmimata.
 11. Mängu käigus võidetud auhinda ei asendata võitja nõudmisel muu auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas.
 12. Võitjale auhinna üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.
 13. Mängu korraldajale enda kohta ebatäpsete andmete esitamisel või registreerimistingimuste eiramise puhul ei vastuta korraldaja selle isiku kõrvalejäämise eest auhindade loosimisest.
 14. Kõik mängust tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.
 15. Kõik pretensioonid seoses mängu korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult mängu korraldaja e-postile korpus@korpus.ee, hiljemalt ühe kuu jooksul pärast kampaania lõppu.

Võitjad

Pildil on granaatõun, granaatõuna koor

National Geographic Eesti poolaasta tellimuse võitis Aire Seemen

Pildil on vesi klaasis

National Geographic Eesti poolaasta tellimuse võitis Kaupo Konsa

Pildil on munad

National Geographic Eesti poolaasta tellimuse võitis Jessica Sereda

Pildil on till

National Geographic Eesti poolaasta tellimuse võitis Andre Muug

Pildil on tatar (toortatar)

National Geographic Eesti poolaasta tellimuse võitis Laine Ülemaante

Pildil on pasta

National Geographic Eesti poolaasta tellimuse võitis Marje Pukk

Pildil on jäätis /mustika jäätis

National Geographic Eesti poolaasta tellimuse võitis Triinu Aaviku

National Geographic Eesti poolaasta tellimuse võitis Andrei Gerasjov

National Geographic Eesti poolaasta tellimuse võitis Taavi Tõkke

National Geographic Eesti poolaasta tellimuse võitis Meelis Heimar

Peaauhinna, Nokia Lumia 1020, võitis Kristina Bauer